Start arrow Oferta arrow Miłość ci wszystko wybaczy
Miłość ci wszystko wybaczy PDF Drukuj Email

Stare piosenki ożywają, czarno-białe fotografie nabierają barw, a w powietrzu czuć elegancję i... cynamon. Wszystko to wraca, gdy słuchamy utworów z czasów międzywojennej Polski. Pojawia się świat, w którym ludzie kochają miłością, która wszystko wybacza, a św. Antoni wzywany jest bez ustanku na pomoc w poszukiwaniu zagubionych serc. Zapraszamy na chwile wspomnień, być może wzruszeń, ale też rozrywki, przy której nogi same będą rwać się do tańca, bo to przecież właśnie w tamtym czasie królował fox-trot. Ordonka

Spróbujemy też przybliżyć Państwu postać samej Hanki Ordonówny, której życiorys zadziwia i fascynuje, bo chociaż „nie była piękniejsza od Toli Mankiewiczówny, dowcipniejsza niż Mira Zimińska, nie miała uśmiechu i nóg Zuli Pogorzelskiej ani gibkości Lody i Zizi Halamych, to właśnie ją opiewa największa legenda i podziw, którego nie umniejsza upływ czasu”.
Losy tej fascynującej gwiazdy kabaretu przedstawia Państwu Emilia Czekała, a wciela się w nią Agnieszka Olszewska śpiewając najpiękniejsze piosenki tamtego okresu.


To widowisko słowno – muzyczne oferujemy w trzech wariantach:

1/  8-osobowy zespół kameralny i solistka.
2/  8-osobowy zespół kameralny, ośmioosobowy chór i solistka.
3/  16-osobowa orkiestra, 20-osobowy chór i solistka.
 
 
 
 
 
Posłuchaj fragmentów koncertu "Miłość ci wszystko wybaczy"!
 
 
 

Fot. Michał Mielewczyk (Aby powiększyć zdjęcie, należy kliknąć w miniaturę)

1.
04.jpg
2.
18.jpg
3.
36.jpg
4.
39.jpg

 
 
       

© orkiestra.bydgoszcz.pl 2006