Piosenki z taśmy filmowej PDF Drukuj Email

Często się jej nie zauważa, jednak czasem jest tak piękna, że pozostaje w naszej pamięci na długie, długie lata. Muzyka filmowa. Któż z nas nie zachwycał się nastrojowym brzmieniem oboju w filmie „Misja”, muzyką napisaną przez Ennio Morricone? Któż z nas nie zwrócił uwagi na doskonały muzyczny akompaniament obrazu w takich filmach jak, „Dawno temu w Ameryce”, „Gladiator” czy „Titanic”? Nasz koncert przypomni Państwu najpiękniejsze melodie i piosenki filmowe, które sprawią, że przed oczami pojawią się feerie niezapomnianych obrazów: tonący statek, soczysta zieleń dżungli, Księżyc z pokładu Apollo 13 lub niepowtarzalny Nowy Jork.

filmowa

 W świat filmu śpiewnie wkroczy Michał Grobelny, który udowodnił, że jest jednym z najlepszych wokalistów w całej Polsce dochodząc aż do półfinału prawdopodobnie najważniejszego konkursu wokalnego w kraju, „The Voice of Poland”! Emilia Czekała, absolwentka wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Bydgoszczy również potrafi wyjąć kilka wokalnych kart z rękawa, a ich duet podbije serca każdej publiczności!

W programie koncertu m.in. „My Heart Will Go On”, „New York, New York”, „Już nie zapomnisz mnie” czy „Hey Mambo”, a także melodie z filmu „Gwiezdne wojny” czy „Poszukiwacze zaginionej arki”.

 

Wykonawcy:

 

Fot. Michał Mielewczyk (Aby powiększyć zdjęcie, należy kliknąć w miniaturę)

1.
23.jpg
2.
31.jpg
3.
77.jpg
4.
86.jpg
 

 

Poniżej fragment koncertu "Piosenki z taśmy filmowej", zaprezentowanego w Bydgoszczy 10 maja 2014 roku i utwór A.L. Webbera "Upiór w operze"

 

 

zobacz więcej ofertstrzałka

 

 
       

© orkiestra.bydgoszcz.pl 2006