Wydarzenia

Nagraliśmy kolejną płytę!

Mamy ekscytującą wiadomość jeszcze przed Świętami!!! Wydanie specjalne płyty "Kochaj mnie", którą nagrywaliśmy w wakacje wraz ze znakomitymi śpiewakami, Natalią Rubiś-Krzeszowiak oraz Krystianem Krzeszowiakiem, jest już dostępne! Płyta pojawi się w sklepach za kilka miesięcy, choć niektórzy szczęśliwcy posłuchają jej już w te Święta! Nie moglibyśmy wymarzyć sobie wspanialszego prezentu pod choinkę!

 

Do udziału w nagraniu płyty zaprosili nas wybitni polscy śpiewacy - Natalia Rubiś-Krzeszowiak oraz Krystian Krzeszowiak. Rejestracja miała miejsce w lipcu tego roku w Bydgoszczy, jego realizatorem był ekspert w tej dziedzinie na skalę międzynarodową, Tadeusz Mieczkowski. Efekt nie mógł być inny - płyta jest zachwycająca!

 

Krystian to nasz przyjaciel, który osiąga olbrzymie sukcesy na całym świecie – na zaproszenie sir Johna Gardinera wcielił się w tytułową rolę legendarnej opery „Orfeusz” Monteverdiego, z którą wyruszył w trasę po Stanach Zjednoczonych, gdzie wystąpił m.in. na słynnej Carnegie Hall, a jego występ w Londynie transmitowany był na żywo do wielu krajów świata, między innymi Polski. La Scala, Albert Hall i inne najważniejsze sceny świata witają Krystiana regularnie, a czasem mamy szansę podziwiać go my. Najpiękniej śpiewa on jednak ze swoją małżonką, Natalią, absolwentką prestiżowego Yale University w Stanach Zjednoczonych, która podbija serca publiczności na całym świecie zdobywając laury na międzynarodowych konkursach.

 

Wspólnie z nimi stworzyliśmy płytę, na której rządzą emocje, potężne uczucia i niesamowity, pełen żaru śpiew. Znaleźć na niej można następujące utwory:

1. "Tylko ciebie mam" z operetki Carewicz Franciszka Lehara
2. "Co się dzieje, oszaleję" z operetki Księżniczka czardasza Imre Kalmana
3. "Nikt nikogo nigdy tak nie kochał" z operetki Paganini Franciszka Lehara
4. "Jakże mam ci wytłumaczyć" z operetki Księżniczka czardasza Imre Kalmana
5. "Kto wiedeńską ma krew" z operetki Wiedeńska krew Johanna Straussa syna
6. "Ach, jedź do Varażdin" z operetki Hrabina Marica Imre Kalmana
7. "Chcę cały świat do nóg ci rzucić" z operetki Kwiat Hawaii Paula Abrahama
8. "Duet księżycowy" z operetki Hrabina Marica Imre Kalmana
9. "Chcę słodko marzyć" z operetki Hrabina Marica Imre Kalmana
10. "Kto ślub nam dał" z operetki Baron cygański Johanna Straussa syna
11. "Lekko, zwiewnie" z operetki Hrabina Marica Imre Kalmana
12. "Tłumy fraków" z operetki Księżniczka czardasza Imre Kalmana
13. "Usta milczą, dusza śpiewa" z operetki Wesoła Wdówka Franciszka Lehara

 

Za niedługo znaleźć ją będzie można w sklepach - polecamy gorąco i życzymy wspaniałych wrażeń! (choć nie wątpimy, że takie właśnie będą... :) )

A tu filmowa zapowiedź naszych zacnych śpiewaków: